Saturday, March 9, 2013

Pupa Yellow NailpolishPer te qene ne teme me festen e 8-Marsit, dje vendosa te perdor kete te verdhe si lule mimoza, e cila simbolizon diten e gruas :-). Para disa ditesh bleva kete manikyr te Pupe-s posacerisht per kete dite. Gjendem shume mire me kete "brand" per sa i perket thonjve pasi manikyret Pupa, pervecese nje shumellojshmeri ngjyrash , kane dhe nje qualitet te mire per nje cmim normal(rreth 4-5 euro). 
˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
For the Women's Day, I decided to use this yellow nailpolish from Pupa. I like these brand very much for their quality and for their varity of colours.


  Love 

Post Comment

1 comment:

  1. Ciao Ada! Che carino e come l'hai steso bene! Buon weekend cara, un bacio!

    ReplyDelete

Let's share opinions! Thank you for visiting my blog!