Thursday, March 28, 2013

Harlem Shake Video

Besoj se te gjithe keni vene re ne youtube mijera video te ketij kercimi te "shthurur" te quajtur Harlem Shake. Vendosem ta realizonim dhe ne gjate nje dite ne plazh. Megjithese kualiteti i videos nuk eshte shume mire, shpresoj te ju pelqej.
˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
 I am sure that everyone have seen a lot of video of this crazy dance on youtube. We decided to organized one during our stay in Sharm. Although the quality of the video is not good , i hope you 'll enjoy it. We had a lot of fan!!!   Love 

Post Comment

No comments:

Post a Comment

Let's share opinions! Thank you for visiting my blog!