Thursday, March 21, 2013

Pics from Sharm


Pas nje jave pushime ne Sharm El Sheik, ja ku jam serisht ketu per te ndare me ju disa foto nga nje dite e ngrohte (rreth 30 grade) ne nje nga plazhet e mrekullueshme te ketij vendi qe vizitoj per here te dyte!
Shpresoj te ju pelqejne!
˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
After my holidays in Sharm El Sheik, here I am again to share with you some moment of a warm day in the beach of this wonderful country that i visited for my second time!
Hope you enjoy it!


  Love 

Post Comment

1 comment:

  1. Oh Sharmi...une kam qene tre here dhe jam kenaqur pa fund! Per mua ka detin dhe plazhet me te bukura, per aq vende sa une kam vizituar deri me sot.

    ReplyDelete

Let's share opinions! Thank you for visiting my blog!