Thursday, December 6, 2012

New In my closet and beauty"New In" te ketij muaji:
Sapun fytyre Granier Pure Active
Lozion per floket (dhe lekuren) Balance Scalp Sp Wella
Dry Shampoo Batist
Pallto dhe xhakete
Jelek pellushi (me ne fund e gjeta)
Kepuce Miss Sixty
Atlete Converse (nuk jane te duhura per kete stine por duhet te blija dicka per te shpenzuar nje ulje qe kisha dhe te vetmet qe me pelqyen ishin keto)
Fondotinte Maestro Armani  Love 

Post Comment

1 comment:

Let's share opinions! Thank you for visiting my blog!