Friday, June 14, 2013

Love Sneakers


Adhuroj atletet jo vetem per komoditet por edhe per shumellojshmerine e ngjyrave qe ofrojne. Jane kepucet me te perdorura ne shumicen e diteve sidomos ne kete periudhe te vitit. Keto jane atletet qe po perdor me shpesh keto dite, megjithese te preferuat e mija mbeten gjithmone Convers-at, te cilat nuk ikin asnjehere nga moda dhe jane te pershtateshme per cdo moshe (opinioni im ky :-).
˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
I love the sneakers not only cause they are so comfortable but also for their wonderful colours. I use these shoes a lot during these days but my favourites will always be the Convers that are so fashionable even for "big girls"!

                                            ♡  Love 

Post Comment

No comments:

Post a Comment

Let's share opinions! Thank you for visiting my blog!