Wednesday, April 3, 2013

Snorkeling

Ky eshte postimi i fundit per sa i perket udhetimit ne Sharm (ju betohem :-P). Disa foto nga dy ekskursionet ne det per te pratikuar snorkeling, Ishulli i Tiranit dhe Parku Ras Mohamed.Me pelqeu me shume ekskursioni i pare gjate te cilet pata mundesine te shikoj shume peshq dhe per fatin tone te mire(dhe per shkak te detit shume te qete) shume delfina dhe breshka uji afroheshin shume prane varkes :-).
˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
This is the last post about my trip in Sharm(I promise). Here are some photos of the excursions at Tyran Island and Ras Mohamed. I enjoyed most the first one as it was simplier to see a lot of fishes and also a lot of dolphins came close to our boat.

Snorkeling at Tyran IslandSnorkening at Ras Mohamed Park  Love 


Post Comment

No comments:

Post a Comment

Let's share opinions! Thank you for visiting my blog!