Wednesday, November 28, 2012

Happy Independence Day Albania!

Nje urim i perzemert per te gjithe shqiptaret ne Shqiperi dhe neper bote per 100 vjetorin e Pavaresise!
Fatkeqesisht nuk mund te ndjek nga afer festimet per kete dite te rendesishme, por jam e sigurt se shume nga ne qe jetojme jashte , jemi me zemer ne Shqiperine tone sot!

♥  ♥ ♥ ♥ 
   Love  

Post Comment

4 comments:

  1. Ovviamente ti seguirò anche qui!! Complimenti ed in bocca al lupo cara Ada!!! Un bacio!:*

    ReplyDelete
  2. Grazie Lilli , sono contenta che mi segui anche qua!

    ReplyDelete
  3. Gezuar pavaresine to you too love THIS IS GREAT! Good luck on your new blog

    ReplyDelete

Let's share opinions! Thank you for visiting my blog!